« Zurück

Aasta väikeettevõtja on osaühing Kookla Seemnekeskus

Käesoleval aastal anti välja ainult üks Põhja-Sakala valla ettevõtlusauhind. Aasta väikeettevõtja auhinna pälvis osaühing Kookla Seemnekeskus.


Kandidaadi esitajad kirjutavad, et OÜ Kookla Seemnekeskus on tegutsenud 17 aastat. „Ettevõte on üks suurematest ja eesrindlikest teravilja seemnekasvatajatest. Teraviljakasvatusega tegelemine nõuab valdkonnas suuri teadmisi ja kogemusi.

Ettevõttes on kuus töötajat, kelle hinnanguline keskmine brutopalk küündis eelmise aasta neljandas kvartalis üle 3300 euro.
Osaühingu Kookla Seemnekeskus tegevus Vastemõisas asuvate tootmishoonete korrastamisel on mõjutanud oluliselt Vastemõisa piirkonna elukeskkonda ja inimeste heaolu. Ettevõte kohtleb oma töötajaid lugupidavalt ning toetab piirkonna algatusi. Juhatuse liikmed Neeme ja Agra Univer  osalevad aktiivselt Vastemõisa piirkonna kogukondlikes ettevõtmistes."

Komisjon tegi otsuse juba aprillikuus, kuid käesolev koroonaaasta tegi oma korrektiivid ja auhind jõudis saajateni alles täna. Tegelikult oli küll kavas anda auhind üle paar päeva varem toimunud konverentsil, kuhu olid oodatud ka teised piirkonna ettevõtjad ning riigihalduse minister Jaak Aab, aga põllumehe päev ei ole alati ainult tema enda korraldada – kui ilm on sobiv, nõuab põld oma. Täna andis vallavanem Jaanus Rahula ettevõtlusauhinna OÜ Kookla Seemnekeskuse juhile Neeme Univerile ja tema töökale kollektiivile üle. Ettevõtja nentis, et just siin, oma töötajate ees ongi tema jaoks kõige pidulikum koht – siin tunneb ta end auhinda vastu võttes kõige paremini.

Palju õnne teile teie tegemistes – OÜ Kookla Semneneskus!