« Tagasi

Ettevõtluse Akadeemia ootab Viljandimaa turismiettevõtjaid

16. mail kell 16.00-18.00 toimub järjekordne Ettevõtluse Akadeemia teemal „Kas 1+1 on rohkem kui kaks ehk milline on koostöö mõju turismis"

Soovid tutvuda ja vahetada kogemusi teiste Viljandimaa ettevõtjatega? Kuulata häid ideid ja praktilisi nippe oma teenuste täiendamiseks? Tahad oma igapäevarutiinist korraks välja saada?

Turismivaldkonna koostöö võlust ja valust räägime Imre Arro-ga, Loodusturism OÜst ning Jaanika Toomega, Viljandimaa MTÜde eestvedajaga.

Imre ja Jaanika kohta on öeldud:

 „Loodusturism OÜ on tõenäoliselt kõige mitmekülgsem teenindusettevõte Valgamaal. Ettevõtte juht Imre Arro väärib suisa elutööpreemiat, kuna viib edasi loodusturismi ning on väärikas koostööpartner paljudele ettevõtjatele."

„Jaanika on särasilmne ja tegutsemislusti täis kolleeg, kes kogu hingest püüab inimestel aidata oma kirge leida. Ta on korraldanud aastaid Viljandimaa kogukondade koostööd ning usub, et turismiettevõtjate teenuseid saab väga hästi siduda ka kogukondlike ettevõtmistega ning sel viisil saavad sündida tõeliselt vägevad uued ettevõtmised"

Teemaõhtul osalemine on tasuta, kuid vajalik on ette registreerida SIIN

 

Viljandimaa Arenduskeskus ja kohvik Fellin korraldavad ettevõtjatele mõeldud klubilist sarja nimega Ettevõtluse Akadeemia. Kord kuus toimuv Akadeemia toob koju kätte oma ala parimad praktikud ja tipud nii Eestist kui lähiriikidest.

Ettevõtluse Akadeemia teemakohtumised jätkuvad sügisel 2018!

 

Lisaküsimuste korral palun võtke ühendust:

Ene Reedi
SA Viljandimaa Arenduskeskus
Viljandimaa turismikoordinaator
Ene.reedi@viljandimaa.ee
Tel: 5037044