Hääletamine toimub 1. -14. november 2019

Vallaelanike hääletusel saab osaleda iga vähemalt 16-aastane isik, kelle elukoht on Eesti rahvastikuregistri andmetel hääletuse väljakuulutamise kuupäeva seisuga vallas.
Vallaelanike hääletus viiakse läbi elektrooniliselt valla veebilehel identifitseerides ennast elektrooniliselt.
Isik, kellel ei ole arvuti kasutamise võimalust, saab hääletada paberkandjal valla teenuskeskustes.
Elektrooniliselt saab hääletada AS EOMAP poolt arendatavas KOVGIS EVALD keskkonnas. Hääletamiseks tuleb sisse logida ID-kaardi või Mobiil-ID abil (nupud all paremas nurgas).
Ettepanekute nägemiseks ja hääletamiseks tuleb vajutada nuppu ETTEPANEKUD. 
 
 

 

 

« Tagasi

Ideekonkurss "Üks rõõm igasse päeva!"

Viljandimaa tervisenõukogu otsib eakate elu lõbusamaks/sisukamaks muutvaid ideid.

Viljandimaa tervisenõukogu kuulutab välja ideekonkursi „Üks rõõm igasse päeva!", kuhu on oodatud osalema kõik uuenduslikud ja eakate elu lõbusamaks/sisukamaks muutvad ideed.

Ideekonkursi eesmärgiks on pakkuda Viljandimaa üksikutele eakatele tegevusi, mis võimaldavad suhelda ja leida igasse päeva rõõmsaid hetki. Ühtlasi loob ideekonkurss eelduse näha, kuidas üks hea idee, näiteks Sinu oma, tärkab ellu. Idee esitajalt ei eeldata, et ta suudaks ise idee realiseerida – meie ootame ainult HEAD IDEED, küll ka tegijad leitakse.

Ideid hindab Viljandimaa tervisenõukogu. Nõukogul on võimalus välja anda kolm ergutuspreemiat väärtuses 500 eurot, 300 eurot ja 200 eurot ning viia vähemalt üks idee 2020. aastal ellu.

Kui soovid osaleda ideekonkursil, tutvu tingimustega ja täida vastav elektroonne vorm ning saada see e-postile katrin.reimo@viljandimaa.ee.

Ideid saab esitada kuni 31. oktoober.

Konkursi kontaktisik Katrin Reimo, tel 433 3297, katrin.reimo@viljandimaa.ee.

IDEEKONKURSI TINGIMUSED

IDEEKONKURSI VORM