Seoses koroonaviiruse jätkuva levikuga palume elanikel võimalusel kasutada toiminguteks e-teenust või suhelda ametnikega telefoni ja e-posti teel (kontaktid leiad SIIT). Vallamaja üldnumber 435 5444.

Kodanike vastuvõtt toimub ainult eelneval kokkuleppel erandkorras, st ametniku vastuvõtule tuleb eelnevalt registreerida. Vajadusel saab dokumente jätta vallamaja või teenuskeskuse postkasti.

Vallamajja või teenuskeskusse sisenedes palume desinfitseerida käsi, kanda maski või katta nina ja suu ning hoida mõistlikku vahemaad. Kui inimesel ei ole maski kaasas, saab ta selle vallamajast või teenuskeskusest.

Kui oled tõbine, jää koju!

COVID-19 põhisõnumid

  • Ees seisavad rasked nädalad. Peame vastu! Koroonaviirusesse nakatumine kasvab ja Eesti meditsiinisüsteemi ähvardab ülekoormus.
  • Aitame meedikutel elusid päästa! Peame kinni riigis kehtestatud meetmetest. Kõigile on aasta olnud raske, seega hoolime üksteisest, ärme levita viirust ja aitame neid, kes abi vajavad.
  • Vähendame kontakte. Jätame ära peod. Väldime rahvarohkeid kohti ja üritusi, ärme kohtu oma lähiringist väljaspool olevate inimestega. Koroonaviiruse leviku pidurdamiseks peab igaüks pingutama!
  • Veeda jõulud kodus ja kitsas pereringis. Enne jõulupühi tuleb end hoida, viia oma kontaktid teiste inimestega miinimumini ja püsida võimalikult palju kodus, et vähendada riski ise nakatuda ja mitte kanda nakkust pereringis kellelegi edasi.
  • Tee jõuluostud internetis. Väldi poes rahvarohketes kohtades ostlemist.

Püsime terved

Hoia ennast ja oma lähedasi!

HOIA mobiilirakenduse abil saad kiiresti teada võimalikust lähikontaktist COVID-19 nakatunuga, võimaldades sul astuda samme enda ja teiste tervise kaitseks.


KOROONAVIIRUSE ABC – 10 kõige olulisemat asja, mida teada koroonaviirusest ja selle ennetamisest

Kehtivad piirangud

Kehtivad piirangud ja nende leevendused

Piirangud reisimisel

Püsime terved!

Vabariigi Valitsus käivitas sotsiaalkampaania „Püsime terved!", millega kutsutakse Eesti inimesi jätkama koroonaviirust tõrjuvat käitumist ka pärast eriolukorra piirangute leevenemist. Seejuures on abiks veebileht kriis.ee, kust leiab vastused enam kui 700-le viiruse ja eriolukorraga seotud elulisele küsimusele.

(klikka pildile, et näha suuremalt)

       

article-author: ANGELA HÄRM