« Tagasi

Elektrilevi kogub täiendavaid sooviavaldusi kiire interneti võrguga liitumiseks aasta lõpuni

Elektrilevi plaanib alates 2019. aastast üle Eesti rajama hakata kiire interneti võrku ja järgmise viie aasta jooksul tuua see ligi 200 000 kodusse, kus täna puudub kvaliteetne internet. Selleks, et oma plaane täpsemini koostada ja et kiire internet tuua nende inimesteni, kes seda kõige rohkem vajavad, kogume sooviavaldusi, mis aitaksid meil võrgu rajamise plaane teha. Kogusime sooviavaldusi tänavu suvel ning avasime sooviavalduste kogumise uuesti pärast seda, kui Tehnilise Järelevalve Amet kuulutas Elektrilevi eelmisel nädalal „viimase miili" konkursi võitjaks. Suvise avalduste kogumise tulemusena on Viljandi maakonnast laekunud 1154 sooviavaldust, sh Põhja-Sakala vallast 225 avaldust.

Peamiselt kogume sooviavaldusi interneti teel Kiireinternet. Et avaldusi saaksid esitada ka need, kellel puudub ligipääs internetti, oleme avanud võimaluse esitada avaldusi ka paberivormi teel meie esindustes.

Interneti sooviavaldus DOC  PDF

Sooviavaldusi saab esitada kuni 31. detsembrini ka Põhja-Sakala vallamajas (Lembitu pst 42, Suure-Jaani) ning piirkondlikes teenuskeskustes Kõos, Kõpus ja Võhmas.
Kontaktisik: Tiiu Umal, arendus- ja hankespetsialist; tel 435 5435, 5342 0340; e-post: tiiu.umal@pohja-sakala.ee.

Lisainfot kiire interneti võrgu kohta saab Elektrilevi kodulehelt.

Täiendavate küsimuste korral pöörduda Elektrilevi klienditeenindusse (E–R 8–18) tel 777 1545 või e-posti aadressil info@elektrilevi.ee.


Elektrilevi OÜ