Talvine teehooldus

kuni 30.04.2018

KÜLA/ALEVIKU/LINNA NIMETUS

TALIHOOLDUSTÖÖDE TEOSTAJA

KONTAKTISIK

E-POST

TELEFON

Aimla, Kuhjavere, Riiassaare

Jaan Reineri Siimu talu

Jaan Reiner

jaan.reiner@mail.ee

5646 0228

Võhmassaare, Navesti, Reegoldi, Taevere

Sakala Mahetalu OÜ

Mikk Reier

sakalatalu@gmail.com

510 4521

Ülde, Tääksi, Mäeküla, Võivaku, Mudiste

Peep Rink

Peep Rink

kibakumetsa@hot.ee

514 6911

Jaska, Kurnuvere, Kärevere, Kuiavere

Jargo Kundla

Jargo Kundla

jargo.kundla@mail.ee

5360 6225

Sürgavere, Kerita, Munsi, Kabila, Epra

Tuurmaa OÜ

Veiko Tuurmaa

info@tuurmaa.ee

5811 8322

Vastemõisa, Kobruvere, Metsküla, Ivaski, Kildu, Ilbaku, Lemmakõnnu, Paelama, Sandra

FIE Ingar Elbing Kingo Talu

Ingar Elbing

ingarelbing@gmail.com

506 8529

Tällevere, Nuutre, Lahmuse, Jälevere, Kõidama, Lõhavere

Sakala Mahetalu OÜ

Mikk Reier

sakalatalu@gmail.com

510 4521

Päraküla, Võlli. Arjadi, Kibaru, Ängi

Osaühing SJ Trans

Sivar Joandi

sivar.joandi@mail.ee

5645 8492

Kootsi, Karjasoo, Vihi, Rääka, Põhjaka

Osaühing SJ Trans

Sivar Joandi

sivar.joandi@mail.ee

5645 8492

Suure-Jaani linn

AS Suure-Jaani Haldus

Aivar Veeperv

haldus@suure-jaani.ee

515 7662

Olustvere alevik

AS Suure-Jaani Haldus

Aivar Veeperv

haldus@suure-jaani.ee

515 7662

Suure-Jaani piirkond

 

Are Aua

are.aua@pohja-sakala.ee

437 4445, 514 9195

Kõo piirkond

 

Tarmo Riisk

tarmo.riisk@pohja-sakala.ee

521 5310

Võhma linn

Võhma Elko AS

Kuldar Kipper

info@vohmaelko.ee

437 7329, 5883 6524

Iia, Tipu

FIE Aare Kolk

Aare Kolk

aare.kolk@mail.ee

516 7591

Kõpu piirkond (v.a Iia ja Tipu küla)

Kõpu PM OÜ

Ado Sisask

kopupm@hot.ee

528 8472

 

Põhja-Sakala vallas koordineerib talvist teehooldust ühistranspordi- ja teedespetsialist Are Aua, telefonid 437 4445, 514 9195, e-post:

 

Author: ANGELA HÄRM