Psühholoogi individuaalteenus / Annely Starkopf

Minust

Olen magistriharidusega psühholoog. Lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 19841990, Akadeemia Nord sotsiaalteaduste psühholoogia magistriõppe 2005–2008, täiendanud end Tartu Ülikoolis 2015, Tallinna Ülikoolis 2017 ja 2022 oma erialal. Oman ka eraldi väljaõpet loovteraapia valdkonnas ja kasutan neid tehnikaid oma igapäevatöös. Hetkel töötan psühholoogina rehabilitatsioonimeeskonnas Tallinnas. Juba paar aastat nõustan abivajajaid Põhja-Sakala vallas.

Tööst

Vastuvõtule ootan inimesi, kes soovivad nõustamist erinevate vaimse tervise probleemide puhul. Abi saab iseenda isiksuse, peresuhete, meeleolumuutuste, ärevuse, stressi, hirmu jms korral. Noorukite õpiraskuste, käitumishäirete puhul on nõustamine oodatud vanema nõusolekul. Teenusele suunamise rahalise toetuse saamiseks pöörduda Põhja-Sakala valla sotsiaalosakonna töötajate poole.

Teenuse kestus: 45–60 min

Teenuse hind: kokkuleppel 50–60 eurot

Tasumine: arvega Therapist OÜ nimele järgneval kuul.

Vastuvõtt: kokkuleppel (2 korda kuus) laupäeviti Võhmas, Tallinna tn 11a (Võhma kogukonnamajas).

Vastuvõtule registreerida telefonil 529 6694 või e-posti aadressil annelyst@gmail.com.

Kui te ei saa tulla teenusele, andke sellest teada vähemalt üks päev varem.

Kohtumiseni!

Töötukassa psühholoogiline nõustamine

Teenus on mõeldud neile, kes tunnevad, et tööotsinguid ja tööle saamist mõjutab mõni olukord, millele on keeruline iseseisvalt lahendust leida. Olukordi, mil tunnete, et vajate ärakuulamist ja asjatundlikku toetust, võib olla palju, näiteks töökoha kaotus või olete hakanud kahtlema oma võimetes ja oskustes või tööturule sisenemine valmistab ebakindlust ja hirmu.

Psühholoog neutraalse isikuna oskab teie olukorda kõrvalt vaatajana hinnata ja aitab teil tekkinud küsimusi ja probleeme läbi analüüsida.

Kui tunnete, et vajate psühholoogilist nõustamist, siis rääkige sellest oma töötukassa nõustajale, kes teile teenust täpsemalt tutvustab ning teid vajadusel teenusele suunab. Psühholoogilisele nõustamisele  saavad pöörduda registreeritud töötud ning koondamisteate saanud tööotsijad.