Tervisekoja kliendikaardi taotlemine

 

 Teenuse üldandmed

Kirjeldus

Põhja-Sakala valla elanikel on võimalik täita avaldus, et soetada endale  Suure-Jaani Tervisekoja ID-kaardil põhinev kliendikaart. 

Kliendikaardi eelduseks on elamine rahvastikuregistri andmetel Põhja-Sakala vallas. Kliendikaart tasub endale soetada, sest see annab kohalikule elanikule erinevaid soodustusi Tervisekoja pakutavatelt teenustelt, sealhulgas kõikidelt veekeskuse üksikpiletitelt 20% kehtivast hinnakirjast, 10% kohvik „Kukemari" hinnakirjast ning kehtivad soodustused 10x kaartide ostudelt, peo ja seminari saalide rentimisel. Kaart on tasuta ja ID-kaardi põhine (füüsilist kaarti ei väljastata).  Kogu info kliendikaardi soodustustest ja avaldus on leitav kodulehel www.tervisekoda.ee.

Kestvus Soodustuse saamiseks tuleb täita avaldus. Isikuandmete kontrollimine vallavalitsuse poolt võib võtta kuni 2 nädalat.
Õigusaktid  
Vastutaja  

 

Teenuse taotlemine kohapeal

   
Vajalikud sammud Täitke taotluse vorm. Blanketi  saab veebilehelt  või  Tervisekojas.  
Vajaminevad dokumendid Esitada isikut tõendav dokument
Viide Avaldus tervisekoja soodustuste saamiseks  rtf   pdf
 

 

 

Teenuse taotlemine elektrooniliselt

Vajalikud sammud
Sisenege Põhja-Sakala valla teenuste ja toimingute keskkonda. Teie isik tuvastatakse  teenuse kasutamiseks sisselogimisel. Vajalik on ID kaart PIN1 ja PIN2.  
Keskkonda sisenedes kuvatakse Teile  rahvastikuregistri andmetega eeltäidetud vorm. Vorm tuleb digitaalselt allkirjastada. 
Viide