Selgusid Meenekonkursi võitjad

Märtsikuus toimus Põhja-Sakala Vallavalitsuse väljakuulutatud meenekonkurss, mille eesmärgiks oli leida vallale omaseid esindus- ja kinkemeeneid, mis oleks nii eriliseks tänukingituseks tunnusüritusel ja koostööpartneritele kui ka esinduskingituseks meenutamaks meie valla külastamist.

Konkursile laekus kokku 17 tööd, kuuelt erinevalt autorilt. Võitjad valis välja 4 liikmeline komisjon koosseisus vallavanem Jaanus Rahula, kultuurispetsialist Evelyn Härm, kommunikatsioonispetsialist Kati-Kristella Kivisild ning teabespetsialist Angela Härm. 

Konkursi auhind, milleks oli tellimus 800 euro ulatuses, läks jagamisele kahe võtja vahel:

Riine Latserus tööga „Toru" – torusall Põhja-Sakala valla kihelkondade seelikutriibustiku värvides

Olustvere Klaasikoda, Eili Soon, tööga „Meepurk" – käsitsi puhutud purk, mille sees on meie vallast pärit mesi.

Mitmete teiste tööde puhul nähti võimalikke tootearendusi ning esitajatega võetakse ühendust koostöövõimaluste osas.

 

Täname kõiki osavõtjaid!

Meenekonkursi võidutööd

Foto: Kati-Kristella Kivisild

Põhja-Sakala valla meenekonkurss 2021

Meenekonkurss 2021 pikendatud

Põhja-Sakala Vallavalitsus kuulutab välja meenekonkursi, mille eesmärgiks on leida vallale omaseid esindus- ja kinkemeeneid, mis oleks nii eriliseks tänukingituseks tunnusüritusel ja koostööpartneritele kui ka esinduskingituseks meenutamaks meie valla külastamist.

Konkursitingimused:

  • Osalema on oodatud kõik valla käsitöömeistrid, ettevõtjad, äriühingud, loomekeskused, seltsid, koolid ja teised huvilised;
  • Materjali- ja tehnikavalik on vaba – kasutada võib nii puitu, plastmassi, keraamikat, tekstiilmaterjale jms. Meeneks sobib ka piirkonnale omane või siinkandis toodetav toiduaine;
  • Meene kujundamisel peab olema kasutatud vallale omaseid motiive või sümboleid. Põhja-Sakala valla üldine sümboolika on leitav valla veebilehelt: https://www.pohja-sakala.ee/et/sumboolika;
  • Meenel võiks olla kasutusotstarve;
  • Võimalusel lisada meenele vallaga seonduv lugu või legend;
  • Oluline on ka meene pakend, tootega koos esitada kas selle pakend või pakendamisvõimaluse kirjeldus;
  • Konkursil osalejal peab olema valmisolek toota meenet mõistlikult lühikese aja jooksul ja erinevates kogustes;
  • Konkursile esitatavate meenete hulk ühe esitaja kohta ei ole piiratud.

Tööd esitada hiljemalt 30. aprilliks 2021 (k.a) Põhja-Sakala Vallavalitsusse Lembitu pst 42, Suure-Jaani või teenuskeskustesse Kõos, Kõpus ja Võhmas.

 Kuna seoses COVID-19 juhtumiga on vallamaja 2. maini suletud, siis tuleb oma töö üleandmiseks eelnevalt aeg kokku leppida kommunikatsioonispetsialisti Kati-Kristella Kivisillaga telefoni teel 53443403 või e-posti teel kati-kristella.kivisild@pohja-sakala.ee.

Meenele lisada kinnine ümbrik, millele on kirjutatud töö nimetus ning sees autori kontaktandmed (nimi, telefon, e-post) ja toote hind (eraldi hind tootele ja pakendile).

Konkursi auhinnaks on meenetellimus 800 euro ulatuses.

Meenekonkursi võitja selgitab välja vallavalitsuse poolt määratud komisjon. Komisjonil on õigus jätta meene valimata või valida mitu meenet, mille vahel jagatakse auhinnafond. Korraldajatel on õigus pidada läbirääkimisi ja teha ettepanekuid meene lõpliku kujunduse ja pakendi osas.


Lisainfo: 
Kati-Kristella Kivisild
Kommunikatsioonispetsialist
Tel. 5344 3403
E-post: kati-kristella.kivisild@pohja-sakala.ee