Anna teada probleemist

ANNA TEADA infosüsteemis saad teavitada kohalikku omavalitsust probleemist, näiteks prügihunnik metsa all, lahtine kaev, tänavavalgustuse lamp ei põle, auk tees, liiklusmärk kõver või pikali, valesti pargitud auto vms. Kui Sinu või kellegi teise elu, tervis, vara või keskkond on ohus või on alust arvata, et midagi ohtlikku on juhtumas, helistage hädaabinumbril 112. 

Märgi kaardil probleemi asukoht ja lisa lühike selgitus. Oleks tore, kui teeksid probleemsest kohast foto ja lisaksid selle teatele. Kindlasti sisesta oma kontaktandmed (Sinu nimi, e-posti aadress ja telefon), siis saab omavalitsus vajadusel sinult täpsustusi küsida või tagasisidet anda. Kui oled sisestanud kontaktandmete reale oma e-posti aadressi, siis saadetakse teate koopia ka Sinu e-posti aadressile. Teadet käsitletakse kui vihjet ja üldjuhul tagasisidet ei anta.

Rakendus edastab Sinu teate vastavalt määratud koordinaadile ja probleemi tüübile õigele kohalikule omavalitsusele või riigiasutusele (Transpordiamet, Põllumajandus- ja toiduamet).

Rakendus võimaldab vaadata nii sinu kui teiste teateid heakorraprobleemidest, mis on viimase paarikümne päeva jooksul edastatud. Roheline marker kaardil tähendab, et kohalik omavalitsus on probleemi teadmiseks võtnud või töökavva lisanud või probleemi lahendanud. Punane marker tähendab, et probleem on käsitlemata.

 
Tegemist on vihje edastamise lahendusega. Kui märkate olukorda, kus on ohustatud inimese elu ja tervis, helistage numbrile 112.

 

Anna Teada äppi saab telefoni alla laadida

Rakenduse omanik on Eesti Linnade ja Valdade Liit.
Kui jääd süsteemi kasutamisega hätta, siis küsimuste/probleemide korral pöörduda abi@annateada.ee
.