« Tagasi

Kodanikupreemiad 2020

Põhja-Sakala Vallavalitsus andis teist korda välja kodanikupreemiad. Preemiate määramise eesmärgiks on tunnustada vallas edukalt tegutsevaid kodanikuühendusi ja nende poolt ellu viidud mõjukaid projekte ning kodanikuühiskonna arengusse aktiivselt panustavaid isikuid.

On saanud toredaks traditsiooniks, et valla MTÜde ja kogukondade esindajate aasta viimane ümarlaud peetakse pidulikus meeleolus, tehakse põgus tagasivaade mööduvale aastale ning tänatakse tublisid tegijaid.
Sel korral koguneti 17. novembri õhtupoolikul Olustvere lossi, et esile tõsta Põhja-Sakala valla kodanikuühendusi ja särasilmseid tegutsejaid, vabatahtlikke, kes annavad hindamatu panuse meid ümbritseva keskkonna ja igapäevaelu parendamiseks. Musitseerisid Inga ja Toomas Lunge.

Põhja-Sakala valla kodanikupreemiad:

2020. aasta sädeinimene – Erki Adams – hindamatu panus paikkonna sporditegevuse järjepidevuse tagamisel.

2020. aasta kodanikuühendus – MTÜ Kodupaik Metsküla – kogukond, kes raskuste kiuste on olnud alati ühtehoidev ning tegutseb aktiivselt.

2020. aasta kodanikuühenduse tegu – MTÜ Johann Köleri Muuseumi Ühing, Lubjassaare elamu laastukatuse vahetamine.

2020. aasta kodanikuühenduse toetaja – Marko ja Aurelika Reimann – oluline panus erinevate sündmuste ja projektide ettevalmistamisel ning jäädvustamisel läbi aastate.

2020. aasta vabatahtlik – Lyzell Lohvart-Urve – Suure-Jaani OTTi turu korraldaja.

Põhja-Sakala Vallavalitsuse tänukiri – Eesti Höövelliist OÜ – Põhja-Sakala valla 2020. aasta kodanikuühenduse toetaja.

Palju õnne ja jätkuvat tegutsemistahet!


Evelyn Härm
kultuurispetsialist

FOTO: Marko Reimann