« Tagasi

Lahkus loeb

Maikuu eelviimasel päeval sain koos oma heategevusklubi Lions Club Viljandi Ellips naiste abiga teha head ja tuua rõõmu meie koduvalda. Just meie valla puudustkannatavate laste juures leiavad endale kodu meie klubi poolt kingitud 59 tekki, patja ja voodipesukomplekti.

Olles ema ja vanaema, juba 17 aastat seotud heategevusega ja kuus aastat vallavolikogu sotsiaalkomisjoniga, pean väga oluliseks laste une kvaliteeti, et voodisse oleks võtta nii tekk kui padi, mitte ainult väike fliis või palitu. Nii ongi meie klubi juba neljandat aastat tegemas koostööd maakonna omavalitsustega, et anda projektiga "Rõõmsad unenäod" oma panus laste une ja tervise heaks. "Komm ja küpsis saavad ruttu otsa, tekk ja padi jäävad kauaks ajaks," just nii ütles minu armas klubikaaslane.

Lionism on ülemaailmne heategevuslik liikumine nii naistele kui meestele, kuhu kuuluvad miljonid, kasu saavad miljardid. Ka "Rõõmsate unenägude" projektiga seoses ei saa ju kasu ainult need lapsed, kes uute tekkide-patjadega magama hakkavad, vaid ka vanemad, ettevõte, kes need valmistas, meie ürituste külastajad ja küpsetiste nautijad, läbi kelle ja mille me heategevuseks raha teenime jne. Ka meie oma klubi naistega saame sellest kasu – iga koosveedetud aeg on kvaliteetaeg ja hea on teha head. Kutsun üles elama moto järgi "Heategu igasse päeva" ja te näete, kuidas maailm muutub paremaks.

Mis te arvate mõttest teha lionsklubi ka meie valda? Võtke minuga ühendust ja teeme ära!

Lahkus loeb!
 

Eve Soopa
LC Viljandi Ellips president

 

Ja nii nad saabusid ...                                                                          Vasakult sotsiaalosakonna juht Kristi Liivson ning "lõvinaised" Ave-Maria Mändmets ja Eve Soopa.

FOTOD: Marko Reimann ja Angela Härm