« Tagasi

Suure-Jaani noortekeskus on 10-aastane!

3. detsembril saab Suure-Jaani noortekeskus 10-aastaseks!

Suure-Jaani noortekeskus loodi 2006. aastal ja tegutseti avatud noorsootöö meetodil. 2013. aastal rekonstrueeriti hoone spetsiaalseks noortekeskuseks.

Noortekeskuse struktuuri kuuluvad Suure-Jaani linnas asuv noortekeskus ning struktuuriüksustena valla erinevates paikades asuvad Paala, Sürgavere, Vastemõisa (kuni aasta lõpuni) ja Võhma noortekeskused; Tääksi, Kõo ja Kõpu noortetoad.

Noortekeskuse ümber on suur vaba aja veetmise väljak koos korvpalli- ja jalgpalliväljakuga, rulapark, bmx-rada, ronimissein, minigolf, suur roheväljak, labürint ja väike väljak liiklussimulatsioonimängudeks.

Nende aastate jooksul on noortekeskust külastanud väga palju noori, kellest igaühel on oma tähtis lugu rääkida, ning vastastikku noorsootöötajatega õpetatakse üksteisele palju. Tegelikult on noortekeskuse loojateks noored ise ja noorsootöötajad koos ümbritsevate inimestega, nende kogemuste, murede ja rõõmudega.

Palju õnne! Soovime noortekeskuse naisperele palju noori ja toredaid sündmusi!

 Tule võta 8. detsembril kell 18 sünnipäeva tähistamisest osa. Kutse kehtib kõigile, kes tunnevad, et tahaks noortekeskuses toimuvast osa saada!