Tööpakkumised

Täitmata ametikohad hallatavates asutustes:

Põhja-Sakala Raamatukogu ootab oma kollektiiviga liituma

  • raamatukoguhoidjat Kõo haruraamatukogusse (1,0 ametikohta)

Raamatukoguhoidja peamised tööülesanded:

  • klientide teenindamine- teavikute laenutus, infopäringutele vastamine, lugejate abistamine/juhendamine infootsingul, arvutite ja IT-seadmete kasutamisel;
  • raamatufondi korrashoid;
  • töö teavikutega – kirjanduse tellimine ja arvestus;
  • ürituste, näituste korraldamine igas vanuses lugejatele;
  • koostöö arendamine kohaliku kogukonnaga;
  • Kõo raamatukogu sotsiaalmeedia haldamine.

Kandidaadile esitatavad nõuded:

  • soovitavalt raamatukogunduslik/infoteaduste/dokumendihalduse  kõrg- või keskeriharidus, selle puudumisel valmisolek erialase hariduse omandamiseks;
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
  • hea arvutikasutamise oskus;
  • hea suhtlemis-, väljendus- ja meeskonnatööoskus.

Ootused kandidaadile:

  • hea kirjanduse tundmine ja huvi kirjanduse vastu;
  • tahe osaleda uute lahenduste väljatöötamisel;
  • kaasaegsete infotehnoloogiavahendite kasutamise oskus;
  • soovituslikult B-kategooria juhilubade olemasolu ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Omalt poolt pakume:

  • erialast täiendkoolitust;
  • põhipuhkust 35 kalendripäeva.

Töökoht: Kõo raamatukogu.

Tööaeg: vastavalt raamatukogu lahtiolekuaegadele.

Tööle asumise aeg: 15.08.2024.

Sooviavaldus, CV ja motivatsioonikiri saata 9. juuliks e-posti aadressile .

Kontaktisik: Monika Jõemaa, telefon: +372 5199 1440, e-post: .

(tagasi üles)

Kirivere kool ootab oma meeskonda

  • psühholoogi (0,25 ametikohta)

Palume esitada avaldus, CV, motivatsioonikiri, erialast haridust tõendavate dokumentide koopiad 16. augustiks digiallkirjastatult e-posti aadressil kiriverekool@kirivere.edu.ee.

Tööle asumise aeg: 29. august 2024.

Lisainfo direktor Heilika Ressarilt (telefon 529 1951; e-post: kiriverekool@kirivere.edu.ee).

Kõpu Põhikool pakub uuel õppeaastal tööd:

  • arvutiõpetuse õpetajale (0,13 ametikohta)
  • logopeed/eripedagoogile (koormus kokku 0,5 ametikohta)

Avaldus, CV ja ametikoha kvalifikatsiooninõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad saata 10. augustiks 2024 aadressil Kõpu Põhikool, Suure-Kõpu mõis, 71012 Viljandimaa või digiallkirjastatult e-posti aadressil kopupohikool@gmail.com.

Lisainfo tel 439 666.

Lahmuse Kool kuulutab välja avaliku konkursi järgmiste ametikohtade täitmiseks:

  • logopeed (0,5 ametikohta)

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Sooviavaldus, CV, motivatsioonikiri ning haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata aadressil direktor@lahmuse.edu.ee.

Täiendav info telefonidel 437 1293 või 5592 3748, 513 2773.

Olustvere põhikool ootab oma kollektiiviga liituma

  • eesti keele ja kirjanduse õpetajat

Ootame:

  • kvalifikatsiooninõuetele vastamist (haridus võib olla omandamisel);
  • õpilasekeskse õpikeskkonna loomisoskust, mille keskpunktis on laps oma individuaalsete võimete ja vajadustega;
  • koostööoskust lastevanemate ja kolleegidega.

Tööle asumine 1. septembril 2024.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid (avaldus, CV, motivatsioonikiri, haridust ja isikut tõendavate dokumentide koopiad) palume esitada digiallkirjastatult e-posti aadressil opk@olustverepk.edu.ee.

Lisainfo tel 512 1637 direktor Liivi Lindemann.

  • eripedagoogi (0,5 kohta)
  • sotsiaalpedagoogi (0,5 kohta)

Oled sobiv kandidaat, kui Sa

  • vastad kvalifikatsiooninõuetele (haridus võib olla omandamisel);
  • lood õpikeskkonna, mille keskpunktis on õpilaneoma individuaalsete võimete ja vajadustega;
  • teed koostööd lastevanemate ja kolleegidega.

Tööle asumine kokkuleppel.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid (avaldus, CV, motivatsioonikiri, erialast haridust tõendavate dokumentide koopiad) palume esitada digiallkirjastatult e-posti aadressil opk@olustverepk.edu.ee.

Lisainfo telefonil 512 1637 direktor Liivi Lindemann.

Suure-Jaani lasteaed Sipsik ootab oma meeskonda

  • logopeedi (1,0 ametikohta)
    Tööle asumise aeg 1. augustil 2024
  • õpetajat (1,0 ametikohta) Sipsiku majja
  • õpetaja abi (1,0 ametikohta) Traksiku majja
    Tähtajaline leping, tööle asumise aeg 5. augustil 2024

Kandideerimise aeg 26. juuli 2024.

Avaldus, elulookirjeldus ning haridust tõendavad dokumendid palume saata e-posti aadressile la.sipsik@suure-jaani.ee.

Lisainfo telefonil 524 7194 Riina Kukk.

Vastemõisa lasteaed Päevalill ootab oma meeskonda

  • logopeedi (0,5 ametikohta)

Kokkuleppel on võimalik suurendada töötaja koormust 1,0 ametikohani (st lisaks 0,5 ametikohta lähedalasuvas Lahmuse koolis).

Avaldus, CV ja haridust tõendavad dokumendid palun saata e-posti aadressile la.vastemoisa@suure-jaani.ee.

Lisainfo tel 511 2592 Katrin Ronimois.