Psühholoogi individuaalteenus / Annely Starkopf

Psühholoogilist individuaalteenust osutan Võhma linnas nii täiskasvanutele kui noorukitele vanema nõusolekul või koos vanemaga.

Minust

Olen magistriharidusega psühholoog. Lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 1990, Akadeemia Nord 2005–2008, täiendanud end Tartu Ülikoolis 2015, Tallinna Ülikoolis 2017. Oman ka eraldi väljaõpet loovteraapia valdkonnas. Täiendan end pidevalt ja olen Eesti Loovteraapia Ühingu registreeritud loovterapeut Tallinnas. Olen ka rehabilitatsioonimeeskonnas spetsialist (psühholoog).

Teenused

Teenuse kestus: 45–60 min

Teenuse hind: kokkuleppel 40–50 eurot

Tasumine: arvega (arve saaja: Therapist OÜ) järgneval kuul või perioodi jooksul.

Tööst

Vastuvõtt: laupäeviti kell 11–16 Võhmas, Väike tn 12a-19.

Kohtumised kokkuleppel telefonil 529 6694 või e-posti aadressil annelyst@gmail.com. Kui te ei saa tulla teenusele, andke sellest teada vähemalt üks päev varem.

Kohtumiseni!

Töötukassa psühholoogiline nõustamine

Teenus on mõeldud neile, kes tunnevad, et tööotsinguid ja tööle saamist mõjutab mõni olukord, millele on keeruline iseseisvalt lahendust leida. Olukordi, mil tunnete, et vajate ärakuulamist ja asjatundlikku toetust, võib olla palju, näiteks töökoha kaotus või olete hakanud kahtlema oma võimetes ja oskustes või tööturule sisenemine valmistab ebakindlust ja hirmu.

Psühholoog neutraalse isikuna oskab teie olukorda kõrvalt vaatajana hinnata ja aitab teil tekkinud küsimusi ja probleeme läbi analüüsida.

Kui tunnete, et vajate psühholoogilist nõustamist, siis rääkige sellest oma töötukassa nõustajale, kes teile teenust täpsemalt tutvustab ning teid vajadusel teenusele suunab. Psühholoogilisele nõustamisele  saavad pöörduda registreeritud töötud ning koondamisteate saanud tööotsijad.